Startuje runda wiosenna. Czas na statystyki!

Przedstawiamy statystyki sezonu 2015/16 przed rozpoczęciem rundy wiosennej:

Po rundzie jesiennej zajmujemy 1 miejsce w tabeli, z przewagą 7 punktów nad Startem Krasnystaw. Nasz zespół w 13 meczach, wygrał 12 spotkań, 1 zremisował i do tej pory nie został pokonany. Nasi zawodnicy wpisywali się na listę strzelców 41 razy, tracąc tylko 8 goli.

Utrzymując przewagę nad Startem Krasnystaw, który wydaje się najgroźniejszym rywalem w walce o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, możemy zapewnić sobie awans do IV ligi.

Pierwszy mecz rundy wiosennej rozegramy u siebie w niedzielę 3 kwietnia z EKO Różanką, która zajmuje 3 miejsce w tabeli, ze stratą 11 punktów. W pierwszym meczu w Różance nasi zawodnicy wygrali 2:0

• Najbardziej bramkostrzelna drużyna: Start Krasnystaw (43 gole) - Kłos z 41 trafieniami
  • Najmniej straconych bramek: Kłos Chełm (8 goli)
  • Najwięcej zwycięst: Kłos Chełm (12)